fbpx

Arrestohet shtetasi në Kufi, Ja Detajet çfarë ka ndodhur…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Në vendkalimin kufitar “Bllacë”, dje pasdite policia ka arrestuar një 25 vjeçar

Shtetas i Serbisë, i njëjti ka pasur ndalesë për hyrje në Republikën e Maqedonisë së Veriut.

“Në ora 17:43 policia ka privuar nga liria S.A. (25) nga R. Serbisë, sepse pas kontrolleve

Dhe evidencës është konstatuar se personi ka “Ndalesë për hyrje në RMV”, njoftojnë nga MPB.

Share.