Arbenita pranon bashkëjetesën me Feron?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

18:36 | 27 Tetor 2019

Arbenita dhe Fero dy emrat më të përmendur në shoubiz.

Pasi Fero dhe Arbenita hoqën njëri tjetrin nga lista e të ndjekurve në Instagram, mediat sërish filluan të shkruajnë për një ndarja të tyre dhe sërish çifti po demanton këtë me veprimet e ndërmarra, shkruan lajmi.net.

Modelja shqiptare ua ofroi mundësinë ndjekësve të saj të pyesin rreth çdo gjëje që janë të interesuar për të zbuluar rreth saj.

Njëra nga pyetjet ishte vendbanimi.

Dhe përgjigja e  Arbenitës nuk do ju befasoi, bukuroshja po jetoka në Berlin, në qytetin ku i dashuri i saj Fero po zhvillon karrierën e tij muzikore. /Lajmi.net/

Share.