fbpx

Arbana Xharra: Fakte të shumta për “babën” Erdogan dhe dëshmitë e kercënimeve

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gazetarja, Arbana Xharra në profilin e saj në fejsbuk ka publikuar disa fotografi, ku sipas saj janë fakte për “babën” Erdogan dhe dëshmi të kërcënimeve nga shqiptarët tru shpërlarë që u bënë ndaj saj

Xharra shprehet se të gjitha këto do të dokumentohen para audiencës shumë milionëshe.

Fakte te shumta per “baben” Erdogan dhe deshmite e kercenimeve nga shqiptaret tru shperlare ndaj meje dhe femijeve te mi, do te dokumentohen para nje audience shume milioneshe!

Gepostet von Arbana Xharra am Freitag, 25. September 2020

Leave a Reply

Share.