fbpx

Alternativa: Ne kemi programin tonë partiak – u qëndrojmë besnik votuesve dhe marrëveshjeve tona

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“AlternAtivA e ka programin e vet partiak dhe programin zgjedhor të përbashkët me Aleancën për Shqiptarët, kështu që ne u qëndrojmë besnik votuesve dhe marrëveshjeve tona”, thonë për TV21 nga Alternativa, pas deklaratës së mbrëmshme të Bujar Osmani në Click Plus, ku tha se BDI është e gatshme për bashkëqeverisje me Alternativën, por nëse kjo e fundit e pranon programin qeverisës.

Share.