Almeda Abazi me pamjen natyrale ka lënë të fascinuar bashkëshortin e saj

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

21:56 | 28 Tetor 2019

Aktori turk ndjehet krenar me gruan e tij.

Almeda Abazi sot gjatë ditës publikoi një fotografi në Instagram për çfarë u komentua shumë për pamjes e saj mahnitëse edhe pa grim, shkruan lajmi.net.

E bukuria e saj ka lënë ‘pa mend’ sërish aktorin turk Tolgahan i cili i magjepsur nga  bukuria e gruas së saj ndau imazhin në profilin e tij zyrtar dhe shkroi ‘Ajo është e imja’.

Kujtojmë se Almeda dhe Tolgahan janë në lidhje bashkëshortorë tash e disa vite dhe muaj më parë janë bërë prindër me lindjen e djalit të tyre Efehan. /Lajmi.net/

Share.