fbpx

Albin Kurti: Vetëvendosje së shpejti edhe në Maqedoni

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tash esht Koha

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, ish kryeministri Albin Kurti në tubimin me rastin e përvjetorit të 15 të themelimit të Vetëvendosjes dhe 21 vjetorit të çlirimit të Kosovës, njoftoj se në përvjetorin e ardhshëm të Vetëvendosjes, ashtu si në diasporë edhe në SHQIPËRI, së shpejti Vetëvendosje do shtrihet edhe Maqedoninë e Veriut, përcjell FOL.

Tash esht Koha
Share.