fbpx

ALARMANTE/ Rekordi i rri me raste me Koronavirus ne Maqedoni

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 3398 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 1406 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni, përcjell nmk-post.com

Për detaje kliko reklamen dhe prisni 5 sekonda

Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron 937 pacientë të rikuperuar dhe 21 vi.ktim.a nga virusi korona./nmk-post.com

Share.