Al Pacino, 83 vjeç, është në pritje të fëmijës së tij të katërt nga partnerja 29 vjeçe

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Al Pacino dhe partnerja e tij Noor Alfallah janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Ylli 83-vjeçar i Scarface dhe Alfallah, 29 vjeç, u panë publikisht së bashku teksa po hanin darkë në prill 2022 ndërsa kishin filluar të takoheshin që nga pandemia sipas Page Six.

Pacino ka një vajzë, Julie Marie, 33 vjeç, me ish të dashurën e tij Jan Tarrant. Ai gjithashtu ka binjakët 22-vjeçarë Anton dhe Olivia me Beverly D’Angelo. Disa muaj më parë edhe aktori Robert De Niro konfirmoi se do të bëhej baba në moshën 79 vjeçare.

Share.