Aktorja e njohur merr propozim për martesë nga i dashuri 20 vjet më i madh

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

17:05 | 16 Tetor 2019

Aktorja e famshme ka pranuar propozim për martesë.

Aktorja e famshme turke, Hazar Erguçlu, ka pranuar propozim për martesë nga dashuri i saj regjisor, Onur Unlu i cili është 20 vite më i ri, shkruan lajmi.net.

Lidhja e saj me regjisorin 20 vite më të madhe ka qenë shumë e komentuar në media.Aktorja 27-vjeçare është shprehur se është shumë e lumtur krah Onurit dhe diferenca e tyre në moshë nuk përbën fare problem./Lajmi.net/

Share.