fbpx

Aksion anti-drogë, bastisje të mëdha në disa rajone të Shkupit

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policia po zhvillon një aksion të madh kundër drogës në disa rajone të Shkupi. Burime të Alsat njoftojnë se bastisje po zhvillohen në Çair, Gazi Babë dhe Hasanbeg. Aksioni po vazhdon ndërsa deri më tani ka disa të arrestuar. Aksionin e udhëheq Prokuroria Themelore për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit-Shkup në koordinim me Ministrinë për Punë të Brendshme.
Nga MPB-ja informata më të hollësishme rreth aksionit në fjalë paralajmërojnë pasi të përfundoj aksioni.

Lajmë është në përditësim…

Share.