Agnesa Vuthaj ka për të thënë diçka për Adelina Ismailin e Leonora Jakupin

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

12:55 | 28 Tetor 2019

Agnesa Vuthaj ka folur për dy këngëtaret e njohura shqiptare.

Agnesa Vuthaj ishte së fundmi e ftuar në emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ajo i është përgjigjur pyetjeve të sikletshme në rubrikën “Kë zgjedh”, aty ku ka folur për emra të njohur të estradës.

Agnesës po ashtu iu vunë përballë Adelina Ismaili dhe Leonora Jakupi dhe ka për të thënë diçka për të dyja.

Se çfarë tha ajo dhe si iu përgjigj pyetjeve jo pak të sikletshme, mos e humbisni intervistën e plotë./Lajmi.net/

[embedded content]

Share.