Agnesa vihet në siklet përballë Afërditës dhe Diellzës

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

11:01 | 26 Tetor 2019

Agnesa Vuthaj u vu në siklet kur u pyet të zgjedh mes Afërdita Paqaradës dhe Diellza Kolgecit.

Agnesa Vuthaj ishte e ftuar së fundi në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ashtu sikurse edhe të ftuarit e tjerë në këtë rubrikë, edhe Agnesa kishte për detyrë të zgjedhte nga një emër mes opsioneve që kishte përballë.

Në një prej pyetjeve, ajo para saj pati emrin e Afërdita Paqaradës dhe Diellza Kolgecit.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 0:17 mund të mësoni se kë zgjodhi ajo mes Afërditës dhe Diellzës. /Lajmi.net/

[embedded content]

Share.