fbpx

Afrim Gashi: Zgjedhjet e 15 korrikut e shkelën dhe e shtrembëruan vullnetin e popullit shqiptar

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, ditë më parë ka qenë i ftuar në emisionin “99 Minuta” në TV Klan Macedonia.
“Zgjedhjet e 15 korrikut e shkelën dhe e shtrembëruan vullnetin e popullit shqiptar”, ka thënë Gashi.
Sipas tij shteti, në vitin 2020 dështoi në shëndetësi, arsim, ekonomi dhe euro-integrime.

Share.