fbpx

Afrim Gashi: Urime Maqedonia e Veriut kualifikimin në Kampionatin Europian

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Më në fund e prekëm ëndrrën – përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut në futboll u kualifikua në Kampionatin Europian.
Urime djema! Urime Musliu! Urime Pandev! Urime Ademi! Urime Bardhi! Urime Nestoroski! Urime Elmas! Urime të gjithëve!
Ju jeni krenaria jonë!
Ju lumtë dhe suksese!”, ka shkruar kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi.

Share.