fbpx

Afrim Gashi: Të jemi ura e perspektivës për ndryshim dhe alternativë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sonte, në emisionin “ 360 shkallë” në Alsat-M, i ftuar ka qenë kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi.
“ Për ne, me rëndësi është të hapim perspektiva, veçanërisht për mua dhe për partinë time – Alternativa, do të ishte mjaft ironike nëse nuk jemi ata që janë kundër ndërtimit të urave dhe ndërtimit të alternativave të reja”, theksoi Gashi.

Share.