fbpx

Afrim Gashi realizoi takim me bujqit nga zona e Hasanbegut dhe Haraçinës

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Sot i pranova në takim disa bujq nga zona e Hasanbegut dhe Haraçinës, ku nga afër u njoftova me ankesat dhe problemet e tyre. Si kryetar i AlternAtivA-s, po edhe si deputet i kësaj zone, u premtova se do të angazhohem që këta bujq ta fitojnë të drejtën e nëpërkëmbur nga Qeveria dhe Ministria e Bujqësisë”, ka shkruar kryetari i Alternativës, Afrim Gashi.

Share.