fbpx

Afrim Gashi: Përkulemi para sakrificës së Adem Jasharit

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Edhe në përvjetorin e 23-të i përkulemi me pa fund falënderim e mirënjohje sakrificës së madhe dhe të pashembullt të familjes Jashari.
Ata janë dhe do të mbeten pikë referimi për krejt brezat në orientimin tonë njerëzor e kombëtar.
Qoftë i përjetshëm kujtimi për dëshmorët e kombit!, ka shkruar kreu i Alternativës, Afrim Gashi

Share.