Afrim Gashi për Alsat-M: NATO, SHBA dhe Turqia janë të rëndësishme për marrëveshjen Kosovë – Serbi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sonte i ftuar në emisionin “Rruga Drejt” në Alsat –M, ka qenë kryetari i Alternativës, Afrim Gashi. “NATO, SHBA dhe Turqia janë të rëndësishme për rajonin që të arrihet marrëveshje paqësore Kosovë – Serbi” , ka thënë kreu i Alternativës, Afrim Gashi.

Share.