fbpx

Afrim Gashi: LSDM dhe BDI kërcënojnë njëra-tjetrën shkaku i kapjeve në skandale korruptive

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“LSDM dhe BDI kërcënojnë njëra-tjetrën. Dy partitë janë të kapura në korrupsion, dhe çuditërisht BDI është e dëshiruar për dy partitë maqedonase VMRO dhe LSDM”, ka thënë kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, për emisionin “Zaspij ako mozhesh” në Alfa TV.

Share.