fbpx

Afrim Gashi: Komisioni për Sëmundje Ngjitëse është totalisht e politizuar

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Maqedonia e Veriut është vendi më i dështuar rajonal në aspekt të menaxhimit me situatën e pandemisë”, ka thënë kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, për emisionin “Balkan Talks” në Euronews Albania.
Sipas Gashit Komisioni për Sëmundje Ngjitëse është totalisht e politizuar dhe e kontrolluar nga pushteti aktual LSDM – BDI.

Share.