fbpx

Afrim Gashi: Kërkojmë zgjedhje të parakohshme – qeveria ka dështuar totalisht

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Ne kërkojmë zgjedhje të parakohshme sa ma shpejt që është e mundur. Kjo qeveri ka dështuar. Sot pushteti është më afër me drogën dhe marihuanën sesa me BE-në”, ka thënë kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, në emisionin “Enter” në TV Shenja.

Share.