fbpx

Afrim Gashi ishte pjesë e intervistës në Radio “Shkupi”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sot me fillim në ora 16.30, mysafirë në Radio “Shkupi” ishin përfaqësues të ndryshëm politik dhe analistë nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e Veriut.
Mysafirë i emisionit “Pa kufij” në Radio “Shkupi”, ishte edhe kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, me të cilin u bisedua për situatën e pandemisë në vend dhe rajon. Temë e bisedës gjithashtu ishte edhe situata politike në vend, veçanërisht keqmenaxhimi i vendit me pandeminë dhe qeveria e brishtë e kryeministrit aktual, Zoran Zaev.

Share.