fbpx

Afrim Gashi: Fjala mashtrim është sinonim i BDI-së

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, javë më parë gjatë emisionit “Enter” në TV Shenja, ka folur rreth aktualitetit politik dhe krizës euro-atlantike të vendit.
“BDI është sinonim i mashtrimit tek shqiptarët, ku kjo parti ka vjedhur çdoherë vullnetin e popullit”, ka thënë Gashi.
Sipas tij BDI asnjëherë nuk është vetvetja – ajo herë është LSDM dhe herë VMRO.

Share.