fbpx

Afrim Gashi: E vetmja gjë që nuk mund të ndryshojë është e kaluara

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, në edicionin përmbyllës për fundvit të emisionit “Enter” në TV Shenja, ka folur rreth aktualitetit politik dhe krizës euro-atlantike të vendit.
“E vetmja gjë që nuk mund ta ndryshojmë është e kaluara. Kjo qeveri është e papërgjegjshme, ndërsa pasojat i vuajnë qytetarët tanë”, ka theksuar Gashi.

Share.