fbpx

Afrim Gashi: E ftojmë BDI-në dhe partitë shqiptare të pushtetit të garojmë si shqiptarë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Ne duhet të mbështetemi në votat tona dhe betejën ta bëjmë në kampin politik shqiptar. E ftojmë BDI-në dhe partitë shqiptare të pushtetit të garojmë si shqiptarë“, ka thënë kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, javën e kaluar gjatë brifingut të realizuar me gazetarët.

Share.