fbpx

Afrim Gashi: Dialogu dhe komunikimi i hapur janë ABC-ja e demokracisë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ditë më parë, në TV Klan Macedonia i ftuar ka qenë kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi.
“Dialogu dhe komunikimi i hapur janë ABC-ja e demokracisë. E kemi patjetër të komunikojmë dhe të jemi të hapur pozitë-opozitë kur është çështja në interes të qytetarëve”, ka përfunduar Gashi.

Share.