fbpx

Afrim Gashi: BDI po rrëshqet kah gruevizmi i saj

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ditë më parë në emisionin “Zaspij ako mozhesh” në Alfa TV, i ftuar ka qenë kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi.
“BDI vetëm votuesit e saj i sheh si shqiptarë, ndërsa të gjithë të tjerët që nuk janë BDI, konsiderohen si joshqiptarë sipas tyre”, ka theksuar Gashi. Sipas tij, kjo parti ka probleme te brendshme dhe ata po rrëshqasin kah gruevizmi i tyre.

Share.