fbpx

Adoleshenti më i rëndë në botë peshon 320 kilogramë – transformimi i tij sot do t’ju lë pa fjalë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Adoleshenti më i rëndë në botë peshon 320 kilogramë – transformimi i tij sot do t’ju lë pa fjalë

Në botën e sotme, është më e lehtë se kurrë për të fituar peshë.Falë një kombinimi të stileve të jetesës të zënë, mjediseve të vështira dhe ushqimit të papërdorur me lehtësi, njerëzit po e gjejnë të vështirë të shmangin peshën e tepërt, transmeton lajm.net.Natyrisht, gjenetika dhe zakonet e të ngrënit kanë një rol për të luajtur kur bëhet fjalë për obezitetin.Kur lindi Jacob Miller, ai ishte një djalë i madh, por askush nuk mund të kishte parashikuar se një ditë ai do të bëhej i njohur në mbarë botën për madhështinë e ti / 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

Share.