Admirim Haliti nga Alternativa: Qeverisja jonë është autokritike

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sonte në emisionin “Click Plus” në TV21, i ftuar ka qenë nënkryetari i Alternativës, Admirim Haliti.
” VMRO duhet ta pranojë publikisht Marrëveshjen e Prespës, sepse ndryshe është kundër këtij shteti dhe e vazhdon frymën e vjetër.
E sa i takon ounës sonë, do të kisha thënë se qeverisja jonë është autokritike”, ka përfunduar nënkryetari i Alternativës, Admirim Haliti.

Share.