ADMIRIM HALITI NGA ALTERNATIVA: ALTERNATIVA SI TARGET KA RRUGËTIMIN EURO-ATLANTIK DHE NATO

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sonte në emisionin “Click Plus” në TV21 i ftuar ka qenë nënkryetari i Alternativës, Admirim Haliti.
” BDI edhe kur i kishte 19 deputetë asgjë nuk ka bërë. Alternativa ka pasur target: NATO-n dhe BE-në. Ne si parti e kemi dhënë angazhimin tonë dhe për këtë flasin veprat”, ka përfunduar nënkryetari i Alternativës, Admirim Haliti.

Share.