fbpx

Afrim Gashi uron Glauk Konjufcën për zgjedhjen e tij në krye të Kuvendit të Kosovës

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Zgjedhja e Glauk Konjufcës për Kryetar të Kuvendit të Republikës së Kosovës është vendvendosje e duhur, në vendin e duhur dhe në kohën e duhur.
Glauku kthehet në këtë detyrë në mënyrë meritore si emri i përfaqësimit më besnik të popullit në Kuvendin e Republikës.
Urime Glauk, urime Kosovë! Ju priftë e mbara!”, ka shkruar kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi.

Share.