fbpx

53 raste të reja dhe 5 të vdekur në 24 orët e fundit në Maqedoni

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Në vendin tonë gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 53 raste të reja.

5 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi.

Me shume detaje presim na Ministria e Shendetsise gjate paraqitjes…/Alsat/M

Share.