20 vjet pas, Zhadja dhe Lukasi rikthejnë vallëzimin e famshëm të “Klonit”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kanë kaluar 20 vjet që prej kur është xhiruar seriali i famshëm brazilian “Kloni”, i cili pati audiencë rekorde edhe në Kosovë përmes transmetimit të tij në RTV21.

Gërshetimi i dy kulturave asaj latine dhe arabe,  fenomeni i klonit dhe dashuria ndërmjet Zhades dhe Lukasit ishin tema e kësaj telenovele, shkruan portal tv21.tv

Ndërkohë nuk ka si të harrohet vallëzimi ikonik i Zhades (Giovana Antonelli). Ajo pas dy dekadave ka risjellë këtë vallëzim, por në një mënyrë më të veçantë, me tenxhere dhe tigana. Spektatori i saj kryesor edhe kësaj radhe ishte Lukasi (Murilo Benicio),.

Video e publikuar nga aktorja në Instagramin e saj është bërë virale duke marrë mbi 1 milion pëlqime e komente të shumta.

Kujtojmë se Giovana dhe Murilo ishin lidhur edhe në jetën reale gjatë xhrimeve të serialit. Lidhja e tyre zgjati deri në viti 2005.  Ata kanë një djalë së bashku, kurse vlen të theksohet se kanë ruajtur raport miqësor mes vete./21Media

Share.